Aynur Aydın - Çok Tatlı mp3 indir müzik indir Aynur Aydın

Çok Tatlı

Paylaş
3:15
0:00
Tarih: 07.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 1495 Bitrate: 320 kHz
Emanet Beden albümünde 3 dakika 14 saniye uzunluğunda olan en kısa parçasına kulak veriyoruz. Çok Tatlı ismindeki parçanın sözleri Günay Çoban a bestesi ise Mohammed Denebi ye ait. Albümün genel havasına ayak uyduran parça fazlasıyla durağan ve duygusal aslında müziğinin çok hoş olmasına rağmen parçanın genelindeki iniş çıkış yoksunluğu ne yazık ki şarkıya sıkıcı etiketi yapıştırmamıza sebep oluyor.

Çok Tatlı şarkı sözleri

Kaçma benden
Bir şey olmaz
Yaklaş birazcık
Kimse duymaz
Nerde görsem
Kalbim telaşlı
Pır pır uçar hep
Uslu durmaz

Çok tatlı
Dudağın pek ballı
Bir kere öpseydim
Ne olurdu sanki
Ölmezdin ki
Hişşt bak bir
Seni gidi haylaz şey
Ne kadar hainsin
Kalbim uff oldu
Öp de geçsin

Çamura günaha siyaha boyar
Hayat herkesi
Bir tek aşk yaratır dünyada
Sonsuz cenneti

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Aynur Aydın seçilen Çok Tatlı mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.