İrem Derici - Evlenmene Bak mp3 indir müzik indir İrem Derici

Evlenmene Bak

Paylaş
3:17
0:00
Tarih: 07.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 2191 Bitrate: 320 kHz
Aranjörlüğü Mustafa Ceceli tarafından yapılan melodisi hoş kıpır kıpır bir şarkı olan Evlenmene Bak müzik ve içerik olarak zaten çok sevimli bir şarkı olmanın yanı sıra kendisine çekilen klipte bir o kadar sempatik tavırlar içeriyor. Klipte kendisi oynayan İrem Derici kendi düğünündengelinlikle beraber tam anlamıyla tası tarağı toplayarak bütün takılarıda yanına alıp kaçıyor. Sinan Akçılın da klipte İrem Dericiyeeşlik ettiği Evlenmene Bak ta , Akçıl kamyon sürücüsü formunda gelini kaçırıyor. Şarkı müzik olarak Hadisenin söylediği Düm Tek Tek i de andırıyor.

Evlenmene Bak şarkı sözleri

Beni üzgün görmezsin çünkü buna değmezsin
Aşkın önünde beklenilmez yar
Hızlı geçer görmezsin, toz dumandan ölmezsin
Bir gider ki fark edilmezsin yar

Alemsin işte böyle beklersin, birde bebek istersin
Oldu hoşçakal
Bendensin yak bir acı iyi gelsin
Çoktan doldu süren hoşçakal

Başka türlü biliyorsan olurdu ancak
Ben gidiyorum sen lütfen eğlenmene bak
Nerden bileyim bu kalbimi kim dolduracak
Rahatsız olma başkasıyla eğlenmene bak
Ben Gidiyorum hadi sen evlenmene bak

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? İrem Derici seçilen Evlenmene Bak mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.