Aynur Aydın - Emanet Beden mp3 indir müzik indir Aynur Aydın

Emanet Beden

Paylaş
3:32
0:00
Tarih: 07.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 434 Bitrate: 320 kHz
2016 yılında yayınlanan Emanet Beden isimli albümün ilk parçası yine albüme isminide veren parça oluyor. Sözleri Günay Çoban a müziği iseMohammed Denebi ye ait parça fazlasıyla durağan olmuş. Albümün duygusal parçalardan oluştuğunu söylemiştik ama bu derece sakinlik beklemiyorduk doğrusu.. Müzik ve sözler kendi başına oldukça güzel ama melodideki iniş çıkış eksikliği bayağı bir sıkıcı bir ürün ortaya çıkarmış.

Emanet Beden şarkı sözleri

Ağlar Bir Çocuk
Böyle Başlar Yolculuk
Dünya Seferinde..
Ruh Emanet Bir Bedende
Kalp Buluşur Kaderiyle
Dünya Bahçesinde
Rüzgarlar Ve Yağmurlar
Uzaktaki Yıldızlar
Büyülü Bir Şarkıyı Söyler
Hayat Ömrün Cenneti
Her Kaderin Sahibi…
Hırsız Bir Zamandır
Aslında Yolumuz Hikayemiz Aynı
Hayatın Verdiği Ne Varsa Yalancı
Güneşte Denizde Çiçekte Her Yerde
Hep Tanrı’nın O Kutsal Selamı…

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Aynur Aydın seçilen Emanet Beden mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.